Vítejte na stránkách neziskové organizace, která sdružuje nadšené kompostáře a přírodní pedagogy. Od roku 2004 popularizujeme a pomáháme rozvíjet různé způsoby kompostování po celém Česku a spravujeme informační web kompostuj.cz. V historickém sadu v malebném Šáreckém údolí už čtrnáct let provozujeme nejstarší lesní školku v Čechách. Pro mladší školní děti pořádáme v Praze a blízkém okolí outdoorový kroužek Malý průzkumník přírody, školám a školkám nabízíme certifikované ekologické výukové programy a ekologická divadla. Výrobky, které tematicky souvisejí s naší činností, prodáváme v e-shopu ekonakup.cz. Naší misí je ukazovat – dospělým i dětem – cestu ke zdravému životnímu prostředí s důrazem na lokální osvětu zejména v kompostování.

Chcete vědět, co se děje u nás v Ekodomově?
Přihlaste se k odběru newsletteru!

Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Poslední příspěvky

2 months ago
Ekodomov

Cirkulární školy – reuse ... Zobrazit víceZobrazit méně

Video image
2 months ago
Ekodomov

V září proběhne další školení nových lektorů 🌱
Přihlašování je již otevřeno.
... Zobrazit víceZobrazit méně

V září proběhne další školení nových lektorů 🌱
Přihlašování je již otevřeno.
5 months ago
Ekodomov

Vám, kdo nás sledujete, asi neuniklo, že jsme covidovou pauzu využili k revitalizaci našich webových stránek. Weby jsou přehlednější, modernější a živější – posuďte sami: Z multiwebu ekodomov.cz vznikly postupně samostatné webové stránky sarynka.cz, kompostuj.cz, ekoprogramy.cz a malypruzkumnikprirody.cz. Stránka ekodomov.cz nyní funguje jako rozcestník a zastřešující web. Děkujeme všem, kteří se na tomto ambiciózním projektu podíleli! Zvláštní poděkování patří hrdinovi Markovi, který pracuje jako dobrovolník pro skvělou neziskovku @heroclan.cz. Zachránil nás v poslední fázi optimalizace webu, když nám začaly docházet síly. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Vám, kdo nás sledujete, asi neuniklo, že jsme covidovou pauzu využili k revitalizaci našich webových stránek. Weby jsou přehlednější, modernější a živější – posuďte sami: Z multiwebu ekodomov.cz vznikly postupně samostatné webové stránky https://sarynka.cz, https://kompostuj.cz, https://ekoprogramy.cz a https://malypruzkumnikprirody.cz. Stránka https://ekodomov.cz nyní funguje jako rozcestník a zastřešující web. Děkujeme všem, kteří se na tomto ambiciózním projektu podíleli! Zvláštní poděkování patří hrdinovi Markovi, který pracuje jako dobrovolník pro skvělou neziskovku @heroclan.cz. Zachránil nás v poslední fázi optimalizace webu, když nám začaly docházet síly.
Načíst další

Září 2023

CHCETE S NÁMI BÝT V KONTAKTU? SLEDUJTE NÁS!

DĚKUJEME DÁRCŮM